Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs piektdien Pasaules kausa izcīņas pēdējā posmā Krievijas pilsētā Hantimansijskā 10 kilometru sprinta distancē ierindojās 48. vietā.

Rastorgujevs šaušanās pieļāva trīs kļūdas un finišu sasniedza pēc 26 minūtēm un 44,1 sekundes. Uzvarētājam Martinam Furkādam, kurš šāva bez kļūdām, Latvijas sportists zaudēja divas minūtes un 21,5 sekundes.

Otrajā vietā ierindojās itālietis Lukass Hofers (+39,6), bet labāko trijnieku noslēdza Andreass Birnbahers (+43,8).

Tikmēr cits Latvijas sportists Artūrs Koļesņikovs ierindojās 86.vietā (4:03,9), bet Edgars Piksons palika 91.vietā (+4:17,4). Sacensībās finišēja 97 biatlonisti.

Atgādinām, ka Rastorgujevs iepriekšējā posmā Sočos 20 kilometru individuālajā distancē finišēja ceturtajā vietā, kas ir viņa karjeras augstākais panākums, bet sprintā viņš bija 16. pozīcijā.

Sestdien biatlonisti sacentīsies iedzīšanas distancēs, bet svētdien noslēgs sezonu ar masu startu sacensībām.