Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien Pasaules kausa izcīņas otrā posma 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās izcīnīja 24.vietu.

Četrās šaušanās Rastorgujevs pieļāva četras kļūdas, tomēr viņš ar savu ātro slēpojumu spēja pakāpties līdz 24.pozīcijai. Uzvarētājam Jakovam Fakam no Slovēnijas Latvijas pārstāvis zaudēja divas minūtes un 7,7 sekundes.

Faks šaušanās pieļāva divas kļūdas. Otrajā vietā ierindojās Krievijas sportists Dmitrijs Mališko, kurš šāva ar vienu kļūdu un uzvarētājam zaudēja tikai 0,9 sekundes. Savukārt uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Martēns Furkads no Francijas. Viņš šāva ar trim kļūdām un uzvarētājam zaudēja 8,6 sekundes.

Atgādinām, ka piektdien Rastorgujevs izcīnīja 29.vietu 10 kilometru sprinta distancē. Vēl sprintā no Latvijas sportistiem Rolands Pužulis finišēja 90., bet Edgars Piksons – 92.vietā.

Pasaules kausa kopvērtējumā Rastorgujevs ar 45 punktiem ir 35.vietā, kamēr līderis ar 253 punktiem ir Furkads.