Koncertu programmu veidos divas muzikāli atšķirīgas daļas. Pirmajā daļā skanēs Raimonda Ozola solo programma – līdz šim nedzirdētas klasiskās mūzikas apdares, oriģinālkompozīcijas, kā arī roka un džeza hīti īpašā kamerversijā. Otrajā daļā klausītājus gaida pilnīgi jauna, nebijusi radošā savienība – Raimonda Ozola vijoles skanējums iekļausies leģendārās grupas "Zodiac" sastāvā.

2016. gada Ziemassvētkos notika pirmā Jāņa Lūsēna sadarbība ar vienu no Latvijas izcilākajiem vijolniekiem Raimondu Ozolu programmā "Kā man tevi sasildīt". Tad arī dzima ideja Raimonda skanīgo vijoles tembru salikt kopā ar "Zodiac" analogo sintezatoru skaņu iespējām.

Jānis Lūsēns ir pāraranžējis vecos "Zodiac" hitus un atjaunojis mazāk dzirdētus skaņdarbus, kuros Raimonda Ozola vijoles tembram un vijoļspēles tehnikai ir vadoša nozīme. Līdz ar to muzikālais spektrs iegūst vēl nebijušas gradācijas no maigām un izjustām neoromantisma noskaņām līdz žilbinošām pasāžām.

Kopā ar Raimondu Ozolu koncertā piedalīsies pazīstami Latvijas mūziķi: Jānis Lūsēns, Raimonds Macats, Jānis Lūsēns (juniors), Mārcis Auziņš, Mārtiņš Linde.

Nelielu ieskatu koncertprogrammmā video intervijā sniedz Raimonds Ozols:

Koncertu sākums pulksten 19.00.

Koncertu atbalsta Rīgas brīvosta un "Live Riga".

Biļetes var iegādāties: "Biļešu paradīze" kasēs un internetā.

Koncerta organizators: SIA "Brig"