8. oktobrī plkst. 14.00 atjaunotajā vēsturiskajā Dzintaru koncertzālē notiks pirmais cikla "Brīvdienu mūzika" rudens koncerts kurā tiksimies ar klausītāju iemīļoto Maestro Raimondu Paulu un dziedātāju Zigfrīdu Muktupāvelu. Koncerta programmā – dzejnieka Jāņa Petera teksti koncertam "Krāsu balāde". Vārds mūzikā." ar Raimonda Paula mūziku. Koncertā pie klavierēm būs pats Maestro Raimonds Pauls, bet Zigfrīds Muktupāvels dziedās un lasīs dzeju, tādējādi piešķirot koncertam literāri muzikālu noskaņu.

Otrajā "Brīvdienu mūzikas" rudens koncertā 29. oktobrī uzstāsies dziedātāja Katrīna Gupalo un izcilais pianists Andrejs Osokins, kuriem pievienosies sitaminstrumentālists Elvijs Endelis.

Katrīna Gupalo un Andrejs Osokins būdami Londonas Karaliskajā mūzikas akadēmijā skoloti pianisti neaprobežojas ar darbību vien klasiskās mūzikas pasaulē. Viņi rada jaudīgus eksperimentālus projektus, kuros klasiskā mūzika apvienota ar populāro, izpildītājmāksla pārtop teātra mākslā, bet visu vieno profesionālitāte un ideju oriģinalitāte. Koncertā Katrīna Gupalo un Andrejs Osokins sadarbībā ar sitaminstrumentālistu Elviju Endeli atskaņos dziesmas no 20. gadsimta šarmanto dīvu – Merilinas Monro, Edītes Piafas, Marlēnas Dītrihas, Laizas Minelli, Ninas Simones un Džūlijas Londonas repertuāra.

Cikla "Brīvdienu mūzikas'' rudens trešajā koncertā 26. novembrī muzicēs latviešu vokālā grupa "Framest". Grupa pastāv kopš 2005. gada, un to veido pieci profesionāli un daudzpusīgi dziedātāji – Beāte Zviedre (soprāns), Rūta Dūduma (alts), Mikus Abaroniņš (tenors), Jānis Ķirsis (baritons) un Roberts Memmēns (bass). "Framest" repertuārs ir plašs – grupas koncertos izskan gan pašu, gan citu komponistu skaņdarbi – no klasikas un džeza līdz pop un citiem mūzikas žanriem oriģinālos a capella izpildījumos. Tieši grupas unikalitāte ļāvusi sasniegt vietējā un starptautiskā mēroga atzinību un panākumus. Koncertā skanēs džeza klasikas standarti, maestro Raimonda Paula mūzika, kā arī oriģinālās un mūsdienīgās apdarēs latviešu tautasdziesmas a capella izpildījumā.

Tāpat kā pavasarī, cikla "Brīvdienu mūzikas'' koncertus vadīs atraktīvais, publikas un koristu iemīļotais diriģents Jānis Ozols. Viņš koncertus veido kā sarunu ar māksliniekiem par mūziku un dzīvi. "Gaidu nākamos "Brīvdienu mūzikas" koncertus ar neviltotu prieku un cerībām, ka varēsim ieinteresēt tos klausītājus, kuri ikdienā nav tik bieži koncertu apmeklētāji. Tāpēc mēs šajos koncertos runājam ar māksliniekiem, iepazīstam viņus kā cilvēkus, pasmejamies un, protams, baudām izcilu mūziku nepiespiestā atmosfērā!"

Šajos stundu garajos koncertos tiek gaidītas ģimenes, jaunieši vai seniori, kas vēlas apmeklēt koncertu dienas gaišajā laikā, apvienojot to ar jauku pastaigu gar jūru un nesteidzīgu brīvdienu maltīti Dzintaru koncertzāles restorānā "Maestro".

Vēsturiskā Dzintaru Mazā zāle ar 500 skatītāju vietām pēc vairāku gadu rekonstrukcijas un restaurācijas darbiem tika atklāta 2015. gada maijā, sniedzot iespēju koncertdarbību Dzintaros turpināt visa gada garumā.