Šos jaunumus dziedātāja izziņojusi sociālajos tīklos, publiskojot bērniņa pirmo foto, kurā mazuļa sejiņa piesegta ar mammas roku.

"Jūtamies labi, esam veseli, tik ļoti noguruši. Lai ieelpotu pirmo gaisu, mēs ilgi un grūti strādājām, bet tas, protams, ir tā vērts. Paldies jums visiem par to, ko jūs izdarījāt šīs diennakts laikā. Jūtu patiesu mīlestību un neaprakstāmu spēku no jūsu puses un no savas! Mīlu!" "Instagram" tīklā pēc dzemdībām vēstījusi Rudāne.

Dziedātāja savas dzemdības aktīvi dokumentēja īsajos "Instagram" video stāstiņos, kuros viņa atklājusi, ka viss nav noritējis tik gludi, kā sākumā bija cerēts.

Pēc vairākām sāpju un moku pilnām stundām Dzemdību nama speciālisti pieņēmuši lēmumu, ka jāveic ķeizargrieziens.

Šis ir Dināras un viņas vīra pirmais kopīgais bērniņš, un mīļotais visu dzemdību laiku bija līdzās savai sievai, sniedzot tik ļoti nepieciešamo morālo atbalstu.

View this post on Instagram

Miriam - Amira is here. Jūtamies labi, esam veseli, tik ļoti noguruši. Lai ieelpotu pirmo gaisu mēs ilgi un grūti strādājām, bet tas protams ir tā vērts❤️! Paldies Jums visiem par to ko Jūs izdarījāt šīs diennakts laikā. Jūtu patiesu mīlestību un neaprakstāmu spēku no Jūsu puses un no savas! Mīlu!!! #daughter

A post shared by Dinara Rudan (@dinara_rudan) on Sep 13, 2018 at 9:07pm PDT