Lai attīstītu sociālo tīklu kultūru jauniešu vidū un iedvesmotu viņus būt radošiem, Latvijā izsludināts konkurss ar mērķi atrast jauno "Instagram" zvaigzni.

Kā vēsta akcijas organizatoru – modes un izklaides centra "Rīga Plaza" – pārstāvji, konkursā saņemti vairāk nekā 550 pieteikumi, no kuriem jau izvēlēti 12 labākie "Instagram" konti, kuri tad cīnīsies par galveno balvu.

Izvietotie darbi ir nodoti lielveikala apmeklētāju balsojumam, kura uzvarētājs saņems pārsteiguma balvu, bet galvenās balvas ieguvēju noteiks žūrijas locekļi. Žūrijā ir multimākslinieks Kašers, modes blogere Alīna Keller, modes blogere un "Instagram" modele Agnija Grigule, slavenību fotogrāfs Toms Norde un skeitbordists Madars Apse.

"Jāatzīst, ka finālistus bija ļoti grūti izvēlēties, jo daudziem pašmāju jauniešiem ir kvalitatīvi, iedvesmojoši un saturiski "Instagram" konti. Tā kā šī konkursa mērķis ir popularizēt kādu jaunieti, kas vēl nav plašākai publikai pazīstams, tad mums bija uzdevums viņa fotogrāfijās saskatīt ne tikai ikdienas notikumus, bet arī to, kā viņš uztver apkārt notiekošās lietas," komentējusi Alīna Keller, bet "Delfi Izklaide" piedāvā ielūkoties 12 jauno "Instagram" zvaigžņu kontos un uzzināt, kā viņi paši raksturojuši sava fotobloga misiju.

Avots: DELFI Izklaide