Divkārtējais Austrumeiropas drifta čempionāta (EEDC) uzvarētājs Kristaps Blušs sestdien Sentluisā apstājās astotdaļfinālā prestižā "Formula Drift" seriāla sezonas sestajā posmā.

Kvalifikācijā Blušs uzrādīja 14. rezultātu, bet pamatsacensībās pirmajā kārtā pārspēja Japānas drifteri Kazuju Taguči.

Otrajā kārtā viņam pretī stājās vēl viens japānis, Kens Guši, kurš bija pārāks par latvieti, Blušam apstājoties astotdaļfinālā.

Par šo sacensību uzvarētāju tika kronēts norvēģis Frēdriks Āsbo.

Sezonas kopvērtējuma līderis pēc sešiem posmiem ar 469 punktiem ir īrs Džeimss Dīns, bet Blušs ar 297 punktiem ir septītais.

Atgādinām, ka maijā Blušs uzvarēja "Formula Drift" sezonas trešajā posmā Atlantā, pie šāda panākuma tiekot pirmo reizi karjerā.

Blušs jaunajā sezonā startē ar "BMW E92 Eurofighter" automašīnu, kas pirmo reizi tika iemēģināta pagājušā gada noslēdzošajā posmā.

Iepriekšējā sezonā Blušs "Formula Drift" kopvērtējumā izcīnīja piekto vietu. Šosezon šajā sacensību seriālā gaidāmi astoņi posmi.