Atzīmējot "333" dzimšanas dienu, "Ātruma cilts" komanda – Pauls Timrots un Ilmārs Līkums – sarunā ar Valdislavu Šlēgelmilhu ieskatās trases vēsturē no brīža, kad tā bija tikai paštaisīta papīra maketa formā. Kā Šlēgelmilham izdevās aizlaista karjera vietā izveidot vienu no svarīgākajiem punktiem Latvijas autosporta kartē? Un vai moto "Vajag ņemt un rakt!" aizvedīs "trijniekus" līdz F-1 līmeņa trasei tuvākās piecgades laikā?

Par prieku kolēģiem un skatītājiem Pauls Timrots ar šo sēriju sāks savu sezonas izaicinājumu, iegādājoties auto par 1000 eiro jeb "Ātruma cilts" "bitkoinu". Izskatījis sludinājumu jūru, Pauls ir apņēmības pilns pirkt "kaķi maisā" – "Dvēseļu puteņa" režisora Dzintara Dreiberga veco limuzīnu. Raidījuma gaitā skatītājiem būs iespēja uzzināt, vai 2008. gada auto, kas pēdējo ziemu pavadījis ielas malā, būs braucams un cik vareni ir Paula nākotnes auto biznesa plāni.

Savukārt Artūrs Virbulis šoreiz sagatavojis stāstu par neveiksmīgākajām F-1 trasēm. Pasauli ir pāršalkusi ziņa, ka Tunisijā grib būvēt milzu F-1 trasi par 400 miljoniem eiro. Artūrs ar kolēģiem pārspriedīs, vai šī iecere vispār ir reāla un apskatīs neveiksmīgākās, pamestās F-1 trases.

Skatītāju iecienītais raidījums "ZeKurbulis" šogad ir pārtapis par "Ātruma cilti", jo stāsti būs ne tikai par motoru sportu, bet arī par piedzīvojumiem, laivām, lidojošiem elementiem – visu, kas sniedz aizrautību un adrenalīnu. Uzturot asumu, "Ātruma cilts" dosies arī ārpus studijas, lai mestos īstos piedzīvojumos un ziņos par autosporta jaunumiem Latvijā un pasaulē.