Divkārtējais Latvijas čempions rallijā, soms Kalle Rovanpera pievienojies "Škoda Motorsport" un 2018. gada sezonu aizvadīs ar čehu autoražotāju atbalstu, sociālajos tīklos pavēstījis sportists.

"Ar prieku paziņoju, ka mēs 2018. gadā pārstāvēsim "Škoda Motorsport"! Lieliskas ziņas! Nākamgad mēs būsim rūpnīcas komandas ekipāža!" savā "Facebook" profilā ierakstījis Kalle.

Iepriekšējās divas sezonas Rovanpera aizvadīja Latvijas rallija čempionātā, kurā piloti drīkst piedalīties jau no 15 gadu vecuma, un izcīnīja divus čempiona titulus. Šā gada oktobrī Kalle nosvinēja 17. dzimšanas dienu un ieguva autovadītāja apliecību, kas viņam ļauj piedalīties autosporta sacensībās atsevišķās valstīs pasaulē, ieskaitot pasaules rallija čempionātu (WRC), kurā somu pilots debitēja tajā pašā mēnesī, startējot Velsas rallijā WRC2 klases ieskaitē. Talantīgais soms pēc trim ātrumposmiem ieņēma 12. vietu savā klasē, bet ceturtajā dopā pieļāva kļūdu un sabojāja auto, kā rezultātā nācās izstāties.

17 gadus vecais Rovanpera nākamgad gan vēl nedrīkstēs startēt virknē Eiropas valstu, toties varēs piedalīties, piemēram, Meksikas un Argentīnas WRC posmos, vēsta somu mediji. Tomēr tiek ziņots, ka Rovanpera startēs WRC2 klasē.

Aizvadītās nedēļas nogalē Kalle piedalījās Boloņas motoršovā, kurā izcīnīja uzvaru.