Jau ziņots, ka Solberga vadītais auto svētdien pusfinālā sadūrās ar latvieša Jāņa Baumaņa spēkratu, trieciena rezultātā norvēģim gūstot traumas un nonākot slimnīcā. Tur tika konstatēts, ka autosportistam ir lauzts atslēgas kauls, kā arī krūšukurvja kreisās puses devītā un desmitā riba muguras pusē. Tāpat braucējs savainojis plaušas.

Šīs dienas sportists atradās Latvijas ārstu aprūpē, bet otrdien dienas otrajā pusē viņš tiks pārvests uz Zviedriju, kur sportistam veiks atslēgas kaula operāciju. Došanās uz Zviedriju bijis paša Solberga lēmums.

"Peters jūtas labāk, bet skaidrs, ka būs jāveic operācija. Viņa stāvoklis ir stabilizējies un viss pamazām atgriežas vecajās sliedēs. Šobrīd viņš jau var pats staigāt, un ribas arī sadzīs pašas," atklāja Priednieks.

Sagaidāms, ka Solbergs nepiedalīsies nākamajā nedēļas nogalē Vācijā gaidāmajā sezonas priekšpēdējā posmā, savukārt noslēdzošais etaps notiks novembrī Dienvidāfrikas Republikā. Tur sportista piedalīšanās būšot atkarīga no viņa paša labsajūtas.

Kā vēstīts, Baumanis pusfinālā pēc starta centās iegūt labāku pozīciju, bet priekšā braucošās mašīnas izraisīja sadursmi, kā rezultātā latvietis nespēja izvairīties no ietriekšanās Solberga auto. No pirmā līkuma Baumanis aizbrauca otrais, taču smagās avārijas dēļ sacensības tika apturētas, mediķiem Solbergam sniedzot pirmo palīdzību.

Solbergam ilgi tika sniegta medicīniskā palīdzība, pēc tam viņu ātrās palīdzības mašīnā aizvedot no trases.

Uzvaras laurus sacensībās plūca Solberga komandas biedrs Jūhans Kristofešsons no Zviedrijas, kurš nodrošināja sev pasaules čempiona titulu.

Tāpat par čempioni tika kronēta abu pārstāvētā "PSRX Volkswagen Sweden" vienība, kas divus posmus pirms sezonas beigām nodrošināja uzvaru komandu ieskaitē.