Kāpēc apmeklēt izstādi un kas interesants ir sagaidāms tās apmeklētājiem? Uz šo jautājumu atbild šī unikālā projekta autors un Baltic Council for International Education vadītājs Jevgēnijs Govors.

Pirmkārt, mūsu izstāde ir unikāla iespēja iegūt informāciju no pasaulē slavenu izglītības iestāžu pārstāvjiem, tā sakot, "no pirmavota". Daudzas mācību iestādes pārstāv viņu vadītāji un vadošie speciālisti. Izstādes dalībnieku ģeogrāfija ir patiešām iespaidīga - izglītības iestādes no Lielbritānijas, Dānijas, Somijas, Portugāles, Kipras, Ķīnas, Nīderlandes, Spānijas, Šveices, ASV, Kanādas, Austrālijas, Itālijas, Čehijas, Vācijas un citām valstīm.

Izglītības iestādes piedāvās visdažādākās programmas jebkuram vecumam un dažādiem mērķiem: vidējā un profesionālā izglītība, bakalaura un maģistra programmas, MBA, tālmācības iespējas, dažādi angļu valodas kursi Lielbritānijā, Īrijā, ASV, Kanādā un citās valstīs, kā arī labākās izvēles iespējas vasaras brīvlaikam ārzemēs.

Izstāde "Starptautiskās Izglītības Dienas" ir iemantojusi popularitāti tūkstošiem skolēnu un viņu vecāku, studentu un pieaugušo vidū. Arvien vairāk biznesa pārstāvju atzīst šo izstādi par teicamu platformu korporatīvo mācību līgumu noslēgšanai.

Mēs lepojamies ar to, ka 2005. gadā tieši mums izdevās izveidot pasākumu, kuru atzīst simtiem izglītības iestāžu visā pasaulē, un kas šodien ir viena no lielākajām specializētajām izglītības izstādēm visā Eiropā. Kur citur vēl var satikt tādas izglītības iestādes kā vienu no Lielbritānijas top universitātēm - University of Glasgow; vienu no pasaules labākajām biznesa skolām - IE Business School;slaveno itāļu modes skolu – Polimoda, kas atzīta par No 1 Itālijā un No 8 pasaulē;labāko angļu valodas skolu no Anglijas - Wimbledon School of English; britu privātskolu reitingu līderes - Bromsgrove School, Cardiff Sixth Form College, Bede's School; vasaras angļu valodas nometnes Academic Summer (Londonā, Kembridžā, Bristolē); vienu no labākajām angļu valodas skolām no Kanādas - Global Village English Centre? Šo sarakstu varētu vēl turpināt, bet labāk iepazīties ar viņiem klātienē izstādē 24.martā.

Vadošās izglītības aģentūras un angļu valodas centra Meridian Group vadītāji un speciālisti informēs par uzņemšanas procesu ārvalstu skolās, koledžās un universitātēs, angļu valodas kursiem Rīgā un Ventspilī, skolēnu vasaras programmām, ieskaitot vasaras grupu braucienus uz Lielbritāniju, Portugāli, ASV uz Maltu.

Savukārt Baltic Council for International Education prezentēs starptautiskos eksāmenus un testus Latvijā (IELTS, Cambridge English, Aptis), iestāšanās testus Lielbritānijas privātajās skolās (BUSSATS, Ukiset), kā arī sniegs informāciju par studentu kredītiem, stipendijām, īpašajiem piedāvājumiem un bezmaksas izglītības iespējām.

Izstādes ietvaros notiks dažādi semināri un prezentācijas ar ārvalstu izglītības iestāžu pārstāvju piedalīšanos.

Izstāde būs atvērta sestdien, 24. martā no plkst. 10.00 līdz 17.00.

"Starptautiskās Izglītības Dienas"
24.martā Rīgā
viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā (Elizabetes ielā 55)

Izstādes darba laiks: 10.00 – 17.00
Ieeja bez maksas
Sīkāka informācija un dalībnieku saraksts:
www.balticcouncil.lv

Izstādes rīkotāji - labākie konsultanti ārzemju izglītības pasaulē

BALTIC COUNCIL FOR INTERNATIONAL EDUCATION;
Ģertrūdes ielā, 33/35, Rīga t. 67317627
info@balticcouncil.org
www.balticcouncil.lv

Izglītības aģentūra MERIDIAN GROUP
Ģertrūdes ielā, 33/35, Rīga t. 67311610
Kuldīgas ielā, 17, Ventspils, t. 636 07870
info@meridian.lv
www.meridian.lv