"Lasīju rakstu par paplūkātu Latvijas karogu kādā no Latvijā novadiem. Es strādāju teritorijā Brēmenē, kur arī atrodas Latvijas konsulāts. Pievērsu uzmanību Latvijas karogam, un pavērās līdzīga ainiņa, bēdīgi," raksta Ingus. Saskaņā ar Ārlietu ministrijas sniegto informāciju, šajā adresē atrodas Latvijas Republikas goda konsulāts Brēmenes un Lejassaksijas pavalstīs.

Ārlietu ministrijā portālam "Delfi" skaidro, ka Goda konsulāts Brēmenē ir pasūtījis jaunu Latvijas karogu, taču tā izgatavošana prasa zināmu laiku. Karogu nomainīt būs iespējams tikai pēc dažām dienām. Vēstniecība pašlaik vienojusies, ka līdz jaunā karoga uzstādīšanai sabojāto noņems.

Pašreizējais Latvijas karogs Brēmenē cietis no nesen Vācijā notikušajā vētrām. Kā skaidro Ārlietu ministrijā, tad goda konsulāts Brēmenē atrodas vējainā vietā. Ārlietu ministrija pateicas aculieciniekam par vērīgumu.

Sūtiet savas reportāžas un par labāko reportāžu saņemiet balvu - dāvanu karti "Galactico" 30 eiro vērtībā. Foto un video gaidām epastā aculiecinieks@delfi.lv, vai arī izmantojiet nereģistrētajiem autoriem reportāžu iesniegšanai paredzēto formu!